FAQ

Často kladené otázky

Produkty značky EAGLE jsou 100% přírodní a jsou vyráběny na základě dlouhodobého testování a výzkumů, tak aby kombinace jednotlivých bylinných extraktů a ostatních složek vytvářely ty nejlepší vzorce a dosahovaly nejlepších výsledků pro koncového uživatele. Našim zákazníkům nabízíme prvotřídní, bezpečné přírodní produkty z těch nejlepších surovin, kdy každý proces výroby je podroben maximální kontrole a certifikaci. Všechny námi dovážené produkty jsou notifikovány na Ministerstvu Zemědělství ČR a Státní potravinářské a zemědělské inspekci.
PRODUKTY, KTERÉ DÁVAJÍ SMYSL!

 

EAGLE MEN-predátor ve Vaší posteli

Snažili jsme se vytvořit kombinaci bylinných extraktů a aminokyselin, které na muže mají co nejrychlejší účinek. Vše ale samozřejmě závisí na mnoha faktorech, jako je duševní a psychické zdraví, fyzická kondice, tělesná hmotnost, věk, nemoci atd. Náš vzorec jsme testovali dva roky a můžeme říci, že první výsledky se dostaví během prvního týdne pravidelného užívání. Pro dlouhodobý efekt je však nutné užívat EAGLE MEN minimálně 1 měsíc, kdy dochází k celkovému pozitivnímu účinku na mužské zdraví, zvyšuje se hladina testosteronu s celkovou větší tělesnou energií, lepším a delším sexuálním prožitkem a celkovou sexuální výkonností. Sami majitelé tento produkt testovali a jejich partnerky byly velmi spokojeny:-). 1400 MG AKTIVNÍCH SLOŽEK V 1 TABLETĚ JE OPRAVDU HODNO PREDÁTORA!!

 

Produkty EAGLE MEN jsou 100% PŘÍRODNÍ v kombinaci s aminokyselinami, které nemají žádné vedlejší účinky a jsou běžně dostupné. Mohou však vzniknout vedlejší reakce pro osoby s alergií na některou ze složek produktu, proto pokud máte podezření, že by některá složka mohla vyvolat alergickou či jinou reakci, poraďte se o užívání produktu se svým lékařem.

 

Jelikož složení produktu je velmi silné, 1400 mg v jedné tabletě proti konkurenčním produktům a prošlo dlouhodobým testováním, tak jsme stanovili:

Pro rychlejší nástup účinku: 3 tablety najednou zhruba 90 minut před sexuální aktivitou. Je nutná sexuální stimulace. Denně maximálně 3 tablety. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Pro dlouhodobý účinek: 2 tablety denně. 1 tableta ráno a 1 tableta večer. Zapít větším množstvím vody.

 

Pro dlouhodobé působení na mužské zdraví doporučujeme používat produkt EAGLE MEN dlouhodobě, což zajistí, že se některé složky v těle začnou přirozeně tvořit. V případě, že tento produkt přestanete užívat, tak ještě zhruba dalších 14 dní Vaše tělo bude díky dlouhodobému užívání produktu EAGLE MEN pracovat jako by jste produkt dále užívali. Postupem času, ale dojde k zastavení stimulace buněk na produkci testosteronu a celkovému sexuálnímu zdraví, čímž samozřejmě také bude klesat Vaše sexuální výkonnost, tělesná energie a může se objevit větší tělesná únava.

CHCI VYZKOUŠET A DOSTAT DÁREK NA KLOUBY ZDARMA

Na naší webové stránce používáme různé soubory cookies za účelem zajištění její lehčího používání a vyhodnocování. Více o používaných souborech cookies se dozvíte v naší Ochraně osobních údajů

arrow left