Pravidelný sex? Ano!

Pravidelný sex? Ano!

Sex. Koluje o něm spousta tajností, ale také mnoho historek. Bez sexu by nebylo života a zdravý sexuální život je energií každého dlouhodobého vztahu. Alespoň tedy ze startu. Ale co když se najednou toto pomyslné soukolí zadře?

Pro zlepšení nálady-pravidelné sexuální hrátky s partnerkou

Při milování tělo vyplavuje důležité hormony, zejména endorfiny a oxytocin, proto nás milování naplňuje radostí, štěstím a optimismem. Častý a pravidelný sex nejen zlepšuje náladu a utužuje fyzickou a duševní kondici, ale také naši odolnost a imunitu.  Zkrátka a dobře nám prospívá po všech stránkách.

Pro lepší zdraví – pravidelný sex 

Jakmile milostný život chřadne, podepíše se to na fyzickém a psychickém zdraví obou partnerů. Ženy bývají náladovější, náchylnější k depresím, začnou partnera podezřívat nebo si už nepřipadají tak žádoucí. U mužů hrozí problémy s erekcí, v některých případech se dokonce zvyšuje riziko rakoviny prostaty. Proto pravidelný sex a to nejen pohlavní styk, ale i běžné intimní chvilky s partnerem přispívají k utužování vzájemné důvěry, porozumění, ale také k psychické a duševní vyrovnanosti a hlavně celkové pohodě obou partnerů.

Chuť na milování? Jak ji vrátit znovu do vztahu?

Velmi choulostivé téma a nikdo o tom nechce velmi mluvit. Oba přitom touží po tom, aby se vše vrátilo do starých kolejí, ale nevědí, jak na to. Mužova erekce už není, co dříve, problémy v práci a mužova psychika je na dobu mrazu. Strach z případného selhání může být důvodem, proč se tito lidé pravidelným milostným hrátkám vyhýbají. Ale nemusíme chodit daleko, protože příroda je moudrá a umí si poradit jako naši předkové.

Kombinace bylinek a jejich extraktů jsou schopny přirozeně zvýšit chuť na sex, podpořit erekci a celkový sexuální prožitek.  Toto vše nabízí produkt EAGLE MEN, který je bez lékařského předpisu s 1400 mg aktivních složek v jedné tabletě.

Na naší webové stránce používáme různé soubory cookies za účelem zajištění její lehčího používání a vyhodnocování. Více o používaných souborech cookies se dozvíte v naší Ochraně osobních údajů

arrow left