Co ohrožuje erekci

Co ohrožuje erekci

Léky, stres, nedostatek spánku. Toto vše může být příčinou poruch erekce a ohrozit sexuální život s vaším partnerem?

Stres

Stres spojený s prací patří mezi hlavní viníky sexuálních problémů u mužů.

Léky

Mezi vedlejší účinky některých léků jako jsou například antidepresiva, léky na krevní tlak, nebo dokonce i přípravky na růst vlasů, bohužel patří i problémy s erekcí. Překvapivým viníkem však mohou být i obyčejné léky na nachlazení.

Nedostatek spánku

Dokonce i pár nocí, kdy jdete spát pozdě, může mít vliv na erekci. Dostatečný spánek je nejdůležitější u mužů, u nichž nízké hladiny testosteronu hrají velkou roli v jejich schopnosti erekce.

Konzumace alkoholu

Nadměrná konzumace alkoholu z dlouhodobého hlediska zhoršuje sexuální výkon. Podnapilí muži mají větší problém s erekcí a i když se jim podaří, jejich erekce není tak silná jako u střízlivých jedinců.

Nikotin

Všichni víme, že kouření je špatné pro zdraví, ale podle lékařů si většina mužů neuvědomuje, že existuje přímá souvislost mezi kouřením cigaret a erekcí. Lékařská studie ukázala, že muži, kteří se vzdali kouření, měli po osmi týdnech silnější erekci a dosáhli maximálního vzrušení pětkrát rychleji než kuřáci, kteří se ke kouření vrátili.

Na naší webové stránce používáme různé soubory cookies za účelem zajištění její lehčího používání a vyhodnocování. Více o používaných souborech cookies se dozvíte v naší Ochraně osobních údajů

arrow left